Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskZrodila se hvězda. Nezapomeňte na letní kino v zámku!

Zrodila se hvězda. Nezapomeňte na letní kino v zámku!
20.07.2019 08:11

Dnes se na nádvoří prostějovského zámku rozehraje příběh Zrodila se hvězda. Zajděte na letní kino a podívejte se na romantické drama, plné krásných melodií.

Charismatický Bradley Cooper a skvělá zpěvačka Stefani Germanotta, kterou svět zná pod jménem Lady Gaga, excelují v příběhu, který ovlivnil i jejich soukromé životy. O jejich vztahu se spekulovalo od vystoupení na letošních Oscarech, kdy si společně zazpívali píseň Shallow a působili velmi zamilovaně. Lady Gaga to ovšem dementovala. „Lidi viděli lásku a víte co? To je přesně to, co jsme chtěli. Je to love song. Ten film, Zrodila se hvězda, je love story," řekla Gaga s tím, že jejich společná chemie na scéně byla hraná.

Jenže před pár hodinami zveřejnil americký tisk zprávu, že Gaga se k Bradleymu stěhuje. Oba již před časem ukončili své dřívější vztahy.

Jak to spolu na Oscarech měli, se můžete podívat na https://www.youtube.com/watch?v=JPJjwHAIny4.

Promítat se zítra začne od 21:30 hodin. Jako obvykle nabídne Cafe Zámek patřičné občerstvení. (ber)

Ilustrační foto: ČSFD


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce