Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskŽralok zve na Plumlovský kotlík

Žralok zve na Plumlovský kotlík
30.08.2019 09:01

VIII. ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů se v kempu Žralok v Plumlově koná v sobotu 31. srpna. Slavnostní zahájení je v 10 hodin.

Družstvo v počtu 5 členů (trenér, masér, kotelník, kuchař, zásobovač), které si určí svůj název, má za úkol uvařit kotlíkový guláš v daném čase z dodaného masa v kotlíku vytápěným ohněm, včetně kultury a profesionality a nazdobení stánku.

Vařit se bude od 10 do 14 hodin, zhruba v 16 hodin bude vyhlášení výsledků, 2 vyhodnocení (odborné a hodnocení návštěvníků).

Vstup je volný. „Každý návštěvník bude mít možnost zakoupit si konzumační žetony (20 žetonů/80,- Kč/20 bodů), za které jim budou u soutěžních stánků vydány degustační porce soutěžních gulášů a tímto dají své hlasy jednotlivým soutěžním družstvům," doplnili pořadatelé.

K dobré chuti hraje DJ PaWell a jeho Hudební Pavloviny. (ber)

Foto: https://www.camp-zralok.cz


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce