Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskZítra zazpívá Prostějovskému létu Pavel Callta!

Zítra zazpívá Prostějovskému létu Pavel Callta!
19.06.2019 07:50

Zpěvák, skladatel a textař Pavel Callta vystoupil v Prostějově poprvé v roce 2016, v rámci Prostějovského léta. Další dva roky v Prostějově rozsvěcel vánoční strom. Po roční pauze se do našeho města opět vrací. Ve čtvrtek bude hvězdou programu dalšího ročníku Prostějovského léta.

Koncert začne na prostějovském hlavním náměstí v 18 hodin. Těšit se můžete n hity Terapeut či Naštěstí.

Pavel Callta vydal debutové album Momenty v roce 2015. V listopadu 2018 mu vyšlo jeho druhé autorské album Součást souběžně se singlem "Nezapomeň". V roce 2018 soutěžil v českém kole soutěže Eurovision Song Contest s písni Never Forget, kde skončil v TOP6.

Souběžně s koncertem se bude na náměstí konat Pohádkový mezigenerační večer, určený nejen pro děti. (ber)

Foto: pavelcallta.cz


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce