Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskŽena se třemi dětmi bourala do stromu

Žena se třemi dětmi bourala do stromu
29.09.2012

Stražisko - Na prodloužený víkend nebudou v dobrém vzpomínat účastníci události, která se dnes stala mezi obcemi Stražisko a Ptenský dvorek.  Havarovala tady řidička motorového vozidla, která narazila přímo do stromu. Spolu se třemi dětmi byla převezena do nemocnice.

Tvrdý náraz do stromu. To byl konec dnešní odpolední cesty řidičky, která jela mezi obcemi Stražisko a Ptenský Dvorek. Nezvládla řízení a narazila do stromu. V autě s sebou měla tři děti. „ Nehoda se stala v půl čtvrté. Na místě jsme zasahovali a ošetřovali čtyři zraněné. Matka a dvě děti byly převezeny do prostějovské nemocnice. Tady byla zlomenina ruky a drobná zranění. Jedno dítě, u kterého bylo potřeba vyloučit vnitřní břišní zranění, bylo odvezeno do Fakultní nemocnice v Olomouci," popsal událost šéf prostějovské záchranky Radomír Gurka.

(kaa)

Ilustrační foto: archiv  


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce