Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskZahřejte se na ledě

Zahřejte se na ledě
07.02.2019 08:37

Zatímco bruslení na vodních nádržích v těchto dnech Povodí Moravy nedoporučuje, s prostějovským zimním stadionem je to jinak. Zabruslit si tam můžete ještě dnes a zítra a k dispozici jsou i brusle na zapůjčení.

Dnes je zimní stadion pro veřejnost otevřen od 14:15 do 15:15 hodin, v pátek od 13 do 14 hodin. V sobotu se nebruslí, v neděli můžete na stadion od 13:30 do 15:30 hodin.

Na stadionu funguje i půjčovna bruslí, která je otevřena v době bruslení pro veřejnost na vrátnici zimního stadionu. Za hodinu zápůjčky zaplatíte 40 Kč, 60 Kč vás bude stát zápůjčka na dvě hodiny. Na 20 Kč přijde půjčení přilby. K zapůjčení jsou dostupné brusle v pánské velikosti 7, 8, 9, 10, 11, v dámské 4, 5, 6, 7 a v dětské 3, 4, 5.

Při zapůjčení bruslí je nutné složit vratnou zálohu ve výši 200 Kč a předložit platný občanský průkaz. (ber)

Ilustrační foto: DS Pv


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce