Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskZ plesu Pomáháme tancem se můžete domů nad ránem vrátit i s daňkem

Z plesu Pomáháme tancem se můžete domů nad ránem vrátit i s daňkem
11.01.2019 08:36

Přípravy na 8. ročník charitativního plesu Pomáháme tancem pomalu vrcholí. Organizátoři jsou v jednom kole, aby pro vás připravili co nejlepší zábavu.

Součástí doprovodného programu plesu je samozřejmě také tombola, která bude i tento rok velmi zajímavá. Obzvláště letos potěší ceny nejeden mlsný jazýček. Návštěvníci, kteří si zakoupí lístky do tomboly, mohou vedle tradičních dárkových košů plných pochutin vyhrát také dobroty z Uzenářství Petricius nebo láhev výborné slivovice. Ale především na ně bude čekat výjimečná hlavní cena – čerstvě zastřelený mladý daněk. A aby hlavní cena byla ještě zábavnější, šťastný výherce dostane daňka do rukou fyzicky. Jelikož dančí maso je považováno za nejlepší ze zvěřiny, výhra bude stát za to.

Vedle tomboly se o zábavu hostů postarají taneční skupiny FreeDance a Buď ZUŠ, taneční pár Aneta Kouřilová a Míťa Zujevs, gymnasté Rusted Monsters a samozřejmě tanečnice poledance Defi. „Každý rok se snažíme dělat ples lepším a lepším a doufám, že letos budou návštěvníci plesu zase o něco spokojenější, jelikož jsme v organizaci udělali pár změn,“ svěřil se předseda spolku Tomáš Lázna. „Letošní ročník jsme pojali v duchu toho, co se v Prostějově dělo před 100 lety a myslím, že to pro návštěvníky bude nejen zajímavé, ale dnešníma očima i vtipné,“ prozradila spoluorganizátorka Tereza Dokládalová. „Lístky rychle ubývají, takže kdo ještě váhá, má nejvyšší čas,“ upozorňuje spoluorganizátor Petr Kalandra. (red)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce