Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskVeřejná sbírka pro Elenku. Přispějete?

Veřejná sbírka pro Elenku. Přispějete?
29.01.2018 06:32

Elenka je dvouletá holčička z Olomouce s Westovým syndromem – nejtěžší formou dětské epilepsie. Sama nedokáže stát ani sedět, neudrží sama hlavičku. Navzdory těžkému osudu se rodina snaží Elence zajistit plnohodnotný život. Pro další rozvoj a usnadnění péče by jim velmi pomohly zdravotní rehabilitační pomůcky.

A právě ty bychom chtěli pořídit za pomoci veřejné sbírky. Všechny dary budou použity výhradně na zkvalitnění Elenčina budoucího života. Číslo účtu: 2113444395/2700. Děkujeme všem, kteří pomohou jakoukoli finanční částkou. V případě dotazu nás kontaktujte na tel.: 605 456 666 nebo prostřednictvím facebookových stránek fb.me/elenka.vojtkova. Veřejnou sbírku pořádá Profi-tisk group s.r.o. (red)

Foto: FB


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce