Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tisk„Tastino“ Čoketka se stahuje z prodeje

„Tastino“ Čoketka se stahuje z prodeje
09.07.2018 09:04

Společnost Tago z důvodu preventivní ochrany spotřebitele stahuje z oběhu výrobek „Tastino“ Čoketka, 20 g s datem spotřeby 20. 01. 2019, šarže 110/2 a 110/3.

V rámci kontroly kvality bylo zjištěno překročení povoleného množství esterů glycidů mastných kyselin v rostlinném oleji použitém při výrobě výše uvedeného výrobku. Glycidové estery mastných kyselin jsou procesními kontaminanty, které vznikají při zpracování oleje. Výrobce nemůže zcela garantovat nezávadnost výrobku, proto se z důvodu ochrany zdraví spotřebitele nedoporučuje výrobek konzumovat.

Výrobek „Tastino“ Čoketka, 20 g s datem spotřeby 20.01.2019, šarže 110/2 a 110/3 dodavatele Tago byl prodáván v prodejnách Lidl Česká republika. Z důvodu ochrany spotřebitelů společnost Lidl ihned reagovala stažením výrobku z prodeje. V případě, že jste uvedený výrobek zakoupili, můžete jej vrátit do jakékoliv prodejny Lidl. Peníze Vám samozřejmě budou vráceny i bez předložení pokladního dokladu.

Stahování se týká pouze výrobku „Tastino“ Čoketka, 20 g s datem spotřeby 20.01.2019, šarže 110/2 a 110/3 dodavatele Tago. Ostatní výrobky značky “Tastino“, včetně dalších šarží tohoto výrobku, nejsou tímto opatřením dotčeny.

Společnost Tago se tímto omlouvá všem zákazníkům za vzniklou nepříjemnost.

(Zdroj Tago)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce