Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskStarší řidič smetl protijedoucí auto a sám skončil v příkopě v hromadě šrotu. Těžce se zranil

Starší řidič smetl protijedoucí auto a sám skončil v příkopě v hromadě šrotu. Těžce se zranil
28.02.2013

Ohrozim - S vážným zraněním skončil v nemocnici osmašedesátiletý řidič, který ve středu odpoledne dostal smyk na cestě z Ohrozimi do Prostějova. Vjel do cesty protijedoucímu autu a pak se převrátil do příkopy.

„Muž ve voze Daewoo Matiz nezvládl řízení. Přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí škodovkou, kterou řídila třiceti osmiletá žena z Lipové," informoval mluvčí prostějovské policie Josef Bednařík.

/nehoda_ohrozim_1.jpg

Senior se po srážce ocitl mimo silnici, kde se jeho auto převrátilo na levý bok. Zbyla z něj jen hromada šrotu. „On utrpěl těžké zranění a řidička lehké. Celková škoda je devadesát tisíc korun," shrnul mluvčí s tím, že test ukázal, že účastníci nehody nepili alkohol. (das)

Foto: PČR

nehoda_ohrozim_2.jpg


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce