Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskSilvestrovské střípky: z vašich komentářů

31.12.2011

Prostějov - Vážení čtenáři, děkujeme za vaše názory a reakce, které nám průběžně posíláte. Čerpáme z nich podněty k zamyšlení a inspiraci k článkům. Na sklonku roku přinášíme výběr z těch úsměvnějších, které nebyly uveřejněny.

Add: Mediální hvězdou v jedenácti letech!
XS: „No, Kuba je good kluk."

Add: Stavebníkům vyfoukli WC
Kamil z Vranovic: „Kdyby se tam s tím tak dlouho nesrali, tak jim nic neukradli."

Add: Glosa: Na čaji není co zkazit? Omyl!
Xindl X: „To je tzv. místní specialita, cizinci na to zírají a platí, jo jo nám Prostějovákům se vždy něco nezdá, ačkoliv dobré prase všecko spase, nebo ne?!"

Add: Prostějovský soud by Klausovi bezpečnostní prohlídku neodpustil
Josef: „Ubožák."

Add: Zmizela měď i vlčáci
MAZAV: „Že by ti pejsci zdrhnuli s tou medí na západ:)) Lepší by bylo naložit ty zloděje a koupit jim jednorázovou letenku do Indie bez možnosti návratu. Argo a Amigo uz někde spí na cibulce s česnekem..."

Add: prostějovská radnice

McGrinder: „To je hnus, velebnosti, jak by řekla Kelišová. To, co se děje teď na PV radnici, je hrůza. Zabednila se tam banda lumpů a dělají si, co chtějí. Co si myslí občané, je jim fuk. Rychle si nahrabat a po nás potopa! To je jejich heslo."

Add: Bilance školního výletu - dva mrtví

Dana: „A přitom jsou jiný bývalý učitelky, který by nechyběly nikomu. Jak smutné."

(dah)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce