Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskRohlik.cz plánuje rozvážet zboží do Prostějova, pokud získá dostatek e-mailů

Rohlik.cz plánuje rozvážet zboží do Prostějova, pokud získá dostatek e-mailů
12.08.2019 07:14

On-line supermarket Rohlik.cz je připraven rozvážet nákupy do dalšího českého města. Aktuálně si tento e-shop vybral Prostějov. Expanze má jednu podmínku – od místních občanů sehnat do 20. srpna minimálně 2000 e-mailových adres.

„Hravou formou si tak otestujeme zájem o rozvážení nejčerstvějších potravin v dané lokalitě. Výzvu jsme zveřejnili v úterý na sociálních sítích, ohlas je zatím velký," komentuje Marek Haller, marketingový ředitel Rohlik.cz.
Uvedený on-line obchod s potravinami v současné době dováží nákupy na adresy v Praze, Brně, Olomouci, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích a Liberci včetně přilehlého okolí těchto větších měst. Novou lokalitou může být již brzy Prostějov. „Každý týden dostáváme prosby od lidí, abychom v jejich městě začali rozvážet nákupy. V Brně a Olomouci se nám daří, tak proč se ještě v této oblasti nerozšířit," doplňuje Marek Haller.
Podmínkou pro rozvozy v Prostějově je získat 2000 e-mailových adres od místních obyvatel. Rohlik.cz výzvu zpestřil ještě o speciální akci – každý 100. e-mail obdrží nákup zdarma v hodnotě 1 000 korun. „Tím jasně říkáme, že do Prostějova chceme a rádi bychom vyzvali zdejší lidi, aby nám s otevřením pomohli. Věříme, že se nám podaří požadovaný počet e-mailů vybrat," dodává Marek Haller, marketingový ředitel Rohlik.cz. Pokud se model výzvy s e-maily osvědčí, plánuje se

Rohlik.cz zaměřit také na další města po České republice. (red)

(Zdroj: zboziaprodej.cz, foto: pixabay.com)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce