Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskRodinné centrum Lodička slaví páté narozeniny!

Rodinné centrum Lodička slaví páté narozeniny!
05.09.2019 08:42

Tento týden je to přesně let let od okamžiku, kdy se centrum Lodička poprvé otevřelo pro své malé i větší klienty.

„Je neuvěřitelné, kolik rodičů a dětí si k nám v uplynulých letech našlo cestu a co vše se podařilo zrealizovat. Jsme moc vdeční za zájem o naše programy pro rodiče s dětmi, které bývají pravidelně plné,“ říká Jana Valentová, majitelka centra. „Neusínáme ale na vavřínech a stále rozšiřujeme naši nabídku. Pro nejmenší nabídneme nově MONTESSORI klub a pro naše malé prvňáčky kroužek Poznáváček, oba se budou otevírat v posledním zářijovém týdnu. Ve stejnou dobu startuje již 3. ročník kroužku Hravé tvoření, který opět nabídne zábavu pro děti od 4 do 6 let,“ dodává Jana Valentová.
Máte-li zájem se do kteréhokoli programu zapsat, nebo se do Lodičky jen přijít podívat, můžete tak učinit v následujících třech dnech dopoledne. Od 4. do 6. září 2019 bude centrum otevřeno všem návštěvníkům vždy dopoledne od 8:30 do 11:30 hodin.
„Přijďte se k nám podívat do Netušilovy ulice podívat, rádi vás uvítáme!" zve Jana Valentová do RC Lodička. (red)

Foto: RC Lodička


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce