Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskProstějovská pralinkárna Green Tree zve na matcha tea pralinku

Prostějovská pralinkárna Green Tree zve na matcha tea pralinku
09.10.2018 07:24

Japonský zelený čaj, určený původně pro japonský čajový obřad a dodnes zahalen tajemstvím výroby, v kombinaci se smetanou a bílou čokoládou. To je další nová chuť pro „fajnšmekry“, příznivce Green Tree.

„Celý říjen bude v nabídce nejen přes emailovou či facebookovou stránku, ale také v naší pralinkárně,“ vzkazuje Martin Vybíral.

„Dále bychom vám rádi nabídli úspěšné čokopárty, a to v termínech od 12. listopadu – 12. prosince 2018, pro skupiny 5 - 8 ( po předchozí dohodě i pro 15-20 ) osob. V průběhu října budou vypsány čtyři „veřejné“ termíny, na které se můžete přihlásit u nás v pralinkárně. Nebo pokud jste skupina přátel, můžete si tento exkurz do světa čokolády objednat individuálně,“ dodává.

I nadále si můžete v pralinkárně nechat splnit čokoládová přání v podobě kornoutků , krabiček či dárkového balení cibulád pro Mikulášskou nadílku a vánoční potěšení.

Na facebookové stránce Greentreefood můžete sledovat podrobněji dění kolem mlsání. „Vzhledem k tomu, že od 12. října do 7. listopadu budu obývat oblasti Bornea, přineseme poprvé reportáže z tohoto ostrova a samozřejmě také vše, co se tamějšího jídla bude týkat. Neváhejte a staňte se přítelem naší facebookové stránky a objevujte tajemnou gastronomii ostrova Borneo,“ přidává pozvání Martin Vybíral. (red)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce