Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskProstějov bude hostit módní show

Prostějov bude hostit módní show
16.01.2020 08:03

Na konci listopadu loňského roku (2019) obdrželo město Prostějov nabídku stát se v roce 2020 hostitelem Módní show neslyšících. Tato akce proběhne kromě Prostějova ve čtyřech dalších městech ČR v návaznosti na finále 20. ročníku světové soutěže Miss & Mister Deaf World & Europe & Asia 2020 konané v Praze, která představuje světovou soutěž krásy neslyšících.

Pořadatelem Módní show 2020 s doprovodným programem je společnost MISS & MISTER DEAF, s. r. o. Termín uspořádání Módní show 2020 s doprovodným programem byl stanoven na 13. 7. 2020. Akce se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově.

Jádrem připravované akce je uspořádání módní přehlídky, které se zúčastní přibližně 130 účastníků soutěže krásy neslyšících z celého světa, přičemž prezentovány budou zejména tradiční národní oděvy daných států.

Viděla jsem fotografie z předešlých ročníků a myslím si, že půjde o úžasnou událost. Prostějov byl a je městem módy a nádhernou módní přehlídku společenských rób a tradičních oděvů z mnoha států celého světa si zaslouží vidět,“ uvedla náměstkyně primátora Milada Sokolová. (ber)

Ilustrační foto: http://www.missdeafworld2011-2020.com/


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce