Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskPropagace města? Favorit TK Plus se těší na lukrativnější podmínky

Propagace města? Favorit TK Plus se těší na lukrativnější podmínky
30.10.2012

Prostějov - Šetřit? V propagaci a marketingu města rozhodně ne! Doposud stály tyto služby městskou kasu dva miliony ročně. Teď se rýsují mnohem lákavější podmínky - smlouva na čtyři roky a čtrnáct milionů korun! Vyhraje opět TK Plus?

Dlouhodobě stále tatáž firma

„Tuto soutěž vypisujeme možná už dvě volební období a doposud nám propagaci a marketing zajišťovala firma TK Plus," informoval primátor Miroslav Pišťák a netajil spokojenost. Dobrá pověst a informovanost o městě, podle jeho vyjádření, pomáhá například při získávání různých dotací. „Sebelepší firma ale nepomůže, když sami nemáte dobré výsledky," upřesnil Pišťák. V současnosti je zahájeno zadávací řízení veřejné zakázky, která má pro město zajistit nového dodavatele.

14 milionů

To je částka, kterou chce město ohodnotit propagaci a marketing v příštích čtyřech letech. Doposud se smlouva uzavírala na jeden rok s částkou dva miliony korun. „Rozhodli jsme se, že tentokrát půjdeme cestou delšího období. Otevřená soutěž pak ukáže, kdo nám tyto práce bude po čtyři roky zajišťovat. O jejích podmínkách zatím ale ještě jednáme s právníky," vysvětlil primátor Miroslav Pišťák. Evidentně se jedná o větší výdej financí na tytéž účely. Proč? Konkrétní vizi o tom, jak by práce nového dodavatele měla vypadat, radní zatím nemají. „Čekáme na to, co nám účastníci soutěže nabídnou," řekl ve všeobecnosti Pišťák. Účastníkům soutěže vzkazuje: „Prokažte konkrétní zkušenosti."

Vystavit logo je málo

A jaké reálné výsledky má za sebou TK Plus Miroslava Černoška? „Už jenom to, že při každé sportovní, kulturní a společenské akci, na které se spolupodílí, se objevuje vždy, v tom dobrém slova smyslu, i město Prostějov. A nemyslím tím jen logo města. To by bylo příliš málo," vysvětlil zásluhy agentury primátor Pišťák.

Jak svou práci v propagaci a marketingu realizují a co nového do soutěže chystají představitelé TK Plus, jsme se přes naši snahu nedozvěděli. Telefony nikdo nezvedal.

(kaa)

Foto: (dah)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce