Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskPrášky zalil rumem a pak zuřil

Prášky zalil rumem a pak zuřil
31.12.2011

Prostějov - Rohypnol zapil půllitrem rumu. Z bezvládného stavu ho strážníci probrali natolik, že se při převozu záchranáři do nemocnice choval vulgárně a agresivně. Pak usnul a probral se až na sále.

Třiadvacátého prosince se dvacetiletý muž ubytovaný v Azylovém domě posilnil větší dávkou léků a zapil je půllitrem rumu. „Hlídka zjistila, že spolykal větší množství prášků a na to vypil 0,5 litru alkoholu. Mladík ležel bezvládně na zemi. Strážníkům se ho podařilo probrat. Lékař záchranné služby rozhodl o převozu do nemocnice. V okamžiku, kdy měl muž nastoupit do sanitky a uložit se na lehátko, začal se chovat k hlídce i zdravotníkům agresivně. Kopal kolem sebe i do stěn vozu a přístrojů. Strážníci mu byli nuceni nasadit pouta a provést doprovod. Během cesty se pacient vzpíral a hulákal vulgární výrazy. To ho natolik znavilo, že usnul. Probral se až na sále," uvedla mluvčí strážníků Jana Adámková s tím, že při zákroku a ani během cesty nedošlo ke zranění osob a nevznikla žádná škoda na majetku.

(red)

Ilustrační foto: archiv


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce