Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tisk Policisté hledají zloděje obrazů. Neznáte ho?

 Policisté hledají zloděje obrazů. Neznáte ho?
10.11.2015 17:45

Dne 6. září 2015 mezi 11 a 12 hodinou vstoupil do domu v Šemberově ulici v Olomouci dosud neznámý muž. V prvním patře pak vešel na půdu domu, kde odcizil dva obrazy autora Fr. Vykydala v hodnotě 2 tisíce korun.

Jednalo se o muže ve věku od 35 do 40 let, tmavší pleti s krátkými vlasy a knírkem. Oblečený byl do červených kalhot s černým pruhem na boku nohavic a fialové bundy.

„Žádáme o pomoc občany, kteří by nám za pomoci získaných fotografií pomohli zjistit totožnost podezřelého muže. Se svými informacemi se můžete přihlásit na telefon 974 766 699 nebo na linku 158. Také se můžete osobně dostavit na OO Olomouc 1, Sokolská ulice,“ děkuje za spolupráci policejní mluvčí Marie Štrbáková. (red)

Foto PČR


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce