Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskPolicie potřebuje pomoc při šetření nehody

Policie potřebuje pomoc při šetření nehody
28.02.2015 12:42

V pondělí 23. února 2015 v 9.20 hodin došlo z dosud nezjištěných příčin ke střetu mezi dvěma osobními vozidly v křižovatce ulicí Rolsberská, Hamerská, Přerovská a Přemysla Oráče v Olomouci. 

„Řidič vozidla značky Škoda Felicia vjel do křižovatky ve směru jízdy od Přerova směrem k ulici Rolsberská, v přímém směru jízdy a v křižovatce se střetl s vozidlem značky VW Passat, které zde vjelo od ulice Hamerská ve směru jízdy od ulice Lipenské, s úmyslem odbočit vlevo na ulici Přerovskou,“ popsala nehodu policejní mluvčí Marie Štrbáková. Při dopravní nehodě došlo pouze k hmotné škodě na vozidlech, ke zranění osob nedošlo.

„K objasnění okolností této dopravní nehody se obracíme s prosbou o pomoc na svědky, kteří viděli průběh dopravní nehody, aby se obrátili se svými informacemi na linku 158, nebo se osobně dostavili na Dopravní inspektorát Olomouc, ulice Kosmonautů č.10,“ požádala mluvčí. (red)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce