Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskO propagaci města se postarají také basketbalisté a volejbalistky

O propagaci města se postarají také basketbalisté a volejbalistky
02.08.2019 09:24

Prostějovští radní se rozhodli zadat veřejnou zakázku „Propagační služby pro statutární město Prostějov“ v rámci basketbalových utkání a dalších aktivit v sezoně 2019/2020 A-týmu mužů BK OLOMOUCKO a uzavřít se jmenovanou společností smlouvu o propagaci.

„Odsouhlasili jsme zadání této veřejné zakázky, jejímž předmětem je propagace statutárního města Prostějova, zejména prezentace města na hráčském dresu, na hrací ploše, hrazení, v propagaci města a jím pořádaných akcí v hlášeních místního rozhlasu v hale během utkání, ve VIP salonku a tiskovém středisku, na plakátech a tiskovinách, na webových stránkách a podobně,“ osvětlil primátor města František Jura. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 2,5 milionu korun. Rada se dále rozhodla také zadat veřejnou zakázku na propagační služby pro město i v rámci volejbalových utkání A-týmu žen a dalších aktivit klubu VK Prostějov v sezoně, rovněž v sezoně 2019/2020. Předpokládaná hodnota této zakázky je 2 miliony korun. Předmět propagace je totožný s veřejnou zakázkou pro klub BK OLOMOUCKO.

„Oba subjekty v nabídce prokázaly splnění základní a profesní způsobilosti a doložily doklady o výhradním nakládání s reklamními právy,“ uzavřel primátor František Jura.

(Zdroj: MMPv, foto: ber)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce