Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNová prodejna Lidlu pomalu roste

Nová prodejna Lidlu pomalu roste
15.05.2017 07:30

Naprostou změnu vzhledu oblíbeného obchodu avizuje pohled za bedlivě střeženou ohradu na Újezdě. Nový Lidl se pomalu klube a bude impozantní.

Otevřít by měl v červenci 2017. Nakupujícím nabídne mimo jiné třeba toalety s přebalovacími pulty, čerstvé pečivo místní pekárny či větší komfort v podobě širších uliček mezi regály, a rozšířených stáních na parkovišti.  

„Už aby to bylo, v této části města Lidl citelně chybí. Do druhého obchodu v Anenské ulici musíme jet autem a řeknu vám, někdy je tam parkování skutečný problém,“ řekla nám paní Věra, která bydlí u staré polikliniky. (ber)

Foto: Martin Mokroš


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
reklama
banner

 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

I prostému kopáči je jasné, že se někde stala chyba

Není to tak dlouho, co jsem tu četla příspěvek o rozkopaných ulicích v našem městě. Chtěla bych se k pisateli připojit. I já jsem se pozastavovala nad tím, že se rozkopaly ulice města ve velkém, to není jen ojedinělá akce, rozkopaná je půlka Prostějova.

zobrazit všechny
Řádková inzerce