Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNoční zloděj vytrhl ženě kabelku a ve chvíli byl pryč

Noční zloděj vytrhl ženě kabelku a ve chvíli byl pryč
31.05.2013 12:41

Prostějov – Vrahovická ulice není zrovna bezpečným místem pro noční chodce. Včera se o tom přesvědčila jednapadesátiletá žena, které někdo strhl z ramene kabelku. Koncem března tu drželi pod krkem a šacovali osmnáctiletého mladíka čtyři útočníci a v dubnu v této ulici přišlo o tašku pět cyklistek.

„K ženě, která procházela Vrahovickou ulicí ve čtvrtek o čtvrt na devět večer, přistoupil náhle neznámý muž a strhl jí z levého ramene kabelku. Pak se dal na útěk,“ popsala poslední případ mluvčí policie Marta Vlachová s tím, že oloupené chodkyni sice neublížil, ale připravil ji o věci za zhruba tisíc korun. (das)

Ilustrační foto: archiv

Čtěte také:

Lupič opět zaútočil zezadu. Tentokrát na mladou ženu

K násilí odhodlaní lupiči vyráží v Prostějově do sobotní noci. Přepadli už třetí oběť

Lovci tašek obrali za týden pět žen


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce