Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNemocnice Prostějov otevře své call centrum

Nemocnice Prostějov otevře své call centrum
31.10.2017 06:30

Lepší a profesionálnější podporu bude od 1. listopadu poskytovat svým pacientům Nemocnice Prostějov a to díky nově otevřenému call centru. Úkolem nového zákaznického centra bude nabízet pacientům služby a informace týkající se možností vyšetření v nemocnicích, objednat pacienty do ambulancí podle jejich časových možností a ideálně spojit všechna vyšetření v jeden den či v navazujících časových intervalech.

Operátorka call-centra bude schopna nabídnout odpovědi na všechny otázky ohledně možností vyšetření, objednání do ambulancí nebo k hospitalizaci, preventivních programů nebo očkování při cestách do zahraničí. „Máme zájem, abychom poskytovali našim pacientům maximální podporu při jejich zdravotních potížích. Počty pacientů v ambulancích se trvale zvyšují, chceme proto reagovat i zahájením provozu zákaznického centra, abychom udrželi naše služby na vysoké úrovni," zdůvodňuje podporu call centra předsedkyně představenstva Nemocnice Prostějov  Marie Marsová.

Call centrum bylo zřízeno v rámci společnosti Středomoravská nemocniční zatím v prostějovské nemocnici, od příštího roku hodlá tyto služby poskytovat v přerovské i šternberské nemocnici. Zákaznické centrum nyní zaměstnává erudovanou všeobecnou sestru s přehledem provozu a možností celé nemocnice, která se bude věnovat především poradenské činnosti, druhá asistentka se bude věnovat všeobecným informacím o nemocnici. „Důležité je, že se na naše centrum mohou naši pacienti a klienti obrátit a poradit se o našich službách či zdravotních problémech, se kterými jim v nemocnici chceme a můžeme pomoci,“ dodala předsedkyně představenstva.

Call-centrum prostějovské nemocnice bude k dispozici na telefonní lince 582 315 315 od pondělí do pátku mezi od 7.30 do 11.30 hodin dopoledne a od 12.00 do 15:30 hodin odpoledne. (Zdroj Nemocnice Pv)

Foto: ber


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce