Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNa školačky vyskočil z křoví nahý muž maskovaný kuklou

Na školačky vyskočil z křoví nahý muž maskovaný kuklou
29.06.2013 04:02

Prostějov – Nahý muž s kuklou na hlavě vystrašil dvojici dívek před Základní školou Jana Železného v Prostějově. Než zavolaly strážníky, stačil utéct.

Těsně před procházejícími třináctiletými dívkami vyskočil najednou z křoví exhibicionista. Malý šok jim způsobil minulý pátek o půl osmé večer poblíž školy Jana Železného. „Spatřily zcela nahého muže, který měl na sobě jen černou kuklu přetáhnutou přes hlavu. Osahával si před nimi přirození,“ doplnila Jana Adámková, mluvčí prostějovských strážníků, kterým nezletilé dívky bez váhání zavolaly na linku 156.

Exhibicionistu, který mezitím zmizel, popsaly jako muže se sportovní postavou, vysokého asi sto osmdesát centimetrů. Do zamaskovaného obličeje mu však neviděly. „Hlídka prohledala okolí, ale bez výsledku. Celý případ předala policii,“ uzavřela Adámková. (das)

Ilustrační foto: archiv PČR


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce