Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNa Silvestra se bude opět běhat. V Kolářových sadech

Na Silvestra se bude opět běhat. V Kolářových sadech
30.12.2019 07:43

Sportovní klub Prostějov pořádá 31. prosince 2019 tradiční závod v parkovém krosu v Prostějově v Kolářových sadech.

Na trať začnou vybíhat první borci v 10 hodin. Zaběhnout si mohou od 500 do 5500 metrů. Závod je otevřen i pro rodiče s dětmi.

Přihlášky můžete zaslat pomocí on-line přihláškového systému https://forms.gle/FDrsJCEdUxtQDZib6 (preferujeme) do 30. 12. 2019 do 18:00 hodin nebo na místě v den závodu při prezentaci.

Startovné: a) děti, žáci do 14 let – při použití přihláškového systému – 0 Kč, přihlášení na místě – 20 Kč

b) dorost, dospělí, veteráni – při použití přihláškového systému – 50 Kč, přihlášení na místě – 100 Kč Platby na místě v hotovosti.

Ceny drobné ceny pro každého závodníka dětských kategorií, ceny pro tři nejlepší v každé kategorii a peněžitá prémie 500 Kč pro nejrychlejšího závodníka v mužské kategorii na 5500 m a 500 Kč pro nejrychlejší závodnici v ženských kategoriích na 2200m.

Silvestrovský běh se koná za podpory České unie sportu v rámci programu „Sportuj s námi“, za podpory Statutárního města Prostějova a pod záštitou náměstka primátora města Jana Krchňavého. ber)

Foto: http://www.mkprostejov.cz/


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU

Vážení čtenáři, pokud váš vzkaz obsahuje velmi ostrou kritiku
nebo dokonce obvinění z protiprávního jednání konkrétních
osob nebo organizací, je nezbytné, abyste na sebe uvedli
aspoň jeden platný kontakt (výhradně pro potřeby redakce).
Napomůžete tím zveřejnění.

Jméno:
E-mail:
Komentář:
 

kod

     
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce