Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskNa koupališti ve Vrahovicích bude Hatha jóga!

Na koupališti ve Vrahovicích bude Hatha jóga!
29.07.2019 08:13

Pokud se zajímáte o jógu, můžete zajít na letní lekci. A to na koupaliště ve Vrahovicích už ve středu 31. července. S Hatha jógou vás seznámí Ewa Ohlídalová.

Ewa je certifikovaný lektor Hatha jógy, Jin jógy a instruktor fitness. „Józe se intenzivně věnuji od roku 2010 a stále se učím. Nejen jógovým technikám, ale i poznání sebe sama. Je to cesta, která nekončí. Jóga mě výrazně ovlivnila a změnila celkově můj postoj k životu, k sobě samé, k okolí, k vnímání všeho kolem mne. To poznání je dar. Mým cílem předávání praxe je, abyste se cítili dobře, nejen po fyzické stránce, ale i té duševní. Nejen na mých hodinách, ale i ve svém životě. Vážili si sebe a přítomnosti v každém dni a v každém okamžiku, který je vám dopřán. Žijte na plno a stejně tak si vychutnávejte jógovou praxi," vzkazuje Ewa.

Jóga je spojení těla, ducha a mysli. „Přijďte vnímat pouze své já a prostor, životní postoj k sobě samé/samému. Přijďte načerpat energii, relaxovat a protáhnout se. Spojit se se sebou samým. Ráda vás touto cestou provedu, a to v době od 8 do 9 hodin," dodává. (ber)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce