Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskLIBLI Funfest - rodinný festival plný zábavy už dnes v olomoucké Korunní pevnůstce

LIBLI Funfest - rodinný festival plný zábavy už dnes v olomoucké Korunní pevnůstce
16.06.2019 07:44

Po loňském úspěchu je tu druhý ročník rodinného festivalu LIBLI Funfest. Vyrazte za tou nejlepší zábavou na olomouckou Korunní pevnůstku už dnes 16. června. Brány se otevřou v půl desáté. Program nabídne mimo jiné dívčí kapely Lollipopz, transformery, superhrdiny, megapískoviště o deseti tunách písku, parkourové exhibice a workshopy.

Hlavní stage ovládnou finalisté soutěže kapel Objev roku Radia Haná. O prvenství v této oblíbené soutěži usiluje kapela VÝSLEDEK, STANISLAV HOJGR & UNITED A KOWALL COMPANY. Po této nevídané hudební show se můžeme těšit na taneční vystoupení skupiny JUST US. V brzkých odpoledních hodinách pak na sebe strhne pozornost parkourová exhibice a workshop ZOHIR. Na své si přijdou i ty nejmenší, právě pro ně Divadlo Tramtarie zahraje pohádku O pračlovíčkovi a Pohádky o mašinkách. „Letos je program LIBLI Funfestu abnormálně nabitý. Pro zvídavce tu Pevnost poznání vystoupí se svou chemickou show. Nezapomněli jsme ani na aktuální fenomén, výrobu slizu. Každé dítko si jej bude moci přímo připravit se slimerkami Aničkou a Eliškou, vrcholem programu akce pak bude koncert dívčí skupiny Lollipopz. Po jejich vystoupení se samozřejmě můžete těšit na autogramiádu. No, bude tady toho opravdu hodně…,” říká k blížící se akci s úsměvem na rtech programový ředitel spolupořádajícího Radia Haná Marek Berger.

Pestrý program se bude odehrávat i mimo stage, v akci např. uvidíme i Integrovaný systém Olomouckého kraje, superhrdiny, transformery a na akci zavítají také extraligoví hráči A-týmu HC Olomouc. Nebudou chybět ani rytíři a sokolníci. A pozor, ještě nekončíme! Pro vášnivé sběratele kartiček Scratch Wars a Pokémonů tu budou připravena speciální stanoviště.

Ratolesti si budou moci vyhrát na megapískovišti a pokud, milí rodičové, máte z domu zkušenosti, že vašeho potomka přestala už nějaká hračka bavit, můžete ji směle směnit za atraktivnější kus na burze hraček. Chybět nebude ani bohaté občerstvení a atrakce pro děti! To vše a mnohem více na jednom místě. Přijďte si to s námi užít, těšíme se na vás! Vstupné na místě: Dospělý: 100 Kč Dítě: 30 Kč od výšky 100 cm. (red)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce