Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskLázně opět v provozu. Od včerejšího dne

Lázně opět v provozu. Od včerejšího dne
31.07.2014 12:41

Pokud byste si rádi zaplavali a neláká vás ani koupaliště, ani přehrada, od včerejška můžete opět využít nabídky Domovní správy Prostějov. Ta po odstávce opět otevřela městské lázně.

"No, to je paráda, konečně! Koupelky jsou pro mimina, na přehradě je vody po pás, ve Vrahovicích je hlava na hlavě. Pokud nemáte auto, abyste si jeli zaplavat někam jinam, zuříte. Ještě že otevřeli aspoň lázně," okomentoval to devatenáctiletý Vláďa.

Lázně byly uzavřeny od 7. července kvůli velké údržbě. Od včerejška budou otevřeny od středy do neděle v době od 10 do 18 hodin. Domovní správa tak reagovala na nepříliš laskavé a vrtkavé počasí. V srpnu totiž mívají lázně otevřeno pouze v pátek a v sobotu. (ber)

Diskuze

karel 1.8.2014 10:56
Lázně byly otevřené už minulý týden. To máte postřeh...

Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce