Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskKoupaliště Vrahovice láká na atrakce i nové občerstvení

Koupaliště Vrahovice láká na atrakce i nové občerstvení
07.06.2019 08:10

Od 31. května je v provozu i koupaliště ve Vrahovicích. Do letošní sezony vstoupilo s novým občerstvením. Koupaliště nabízí velký plavecký bazén o rozměru 50x20 metrů, kde najdete relaxační část a brouzdaliště.

„Trochu mi vadí, že velký bazén má největší hloubku 160 cm, brala bych hlubší. Ale jinak paráda, není zde moc lidí, takže si člověk zaplave i odpočine," nechala se slyšet paní Dagmar.

Relaxační bazén 5×7 metrů je se vstupem pro invalidní občany je dostupný i průplavem z plaveckého bazénu pod lávkou. V relaxační části jsou vzduchové masážní lavice a lehátka.

Dětský dvojúrovňový bazén o velikosti 7×10,5 metru nabízí mimoúrovňový skluz, skluzavku slůně, stříkající atrakce, vodního ježka, vodní zvonek a chrliče.

K dispozici je dětské hřiště s multifunkčními herními prvky, pískové hřiště na plážový volejbal, multifunkční hřiště, občerstvení a uzamykatelné stojany na kola.

Celodenní vstupné pro jednotlivce činí 80 korun, rodinné (2x dospělý,2x dítě) pak 240 korun. Otevřeno je denně od 9 do 20 hodin. (ber)

Foto: ber

Koupaliště Vrahovice láká na atrakce i nové občerstvení Koupaliště Vrahovice láká na atrakce i nové občerstvení

Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce