Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskKoničtí fotbaloví fans mají nové šály

Koničtí fotbaloví fans mají nové šály
09.10.2019 06:32

Nové šály představili fandové konických fotbalistů při nedělním zápasu svého klubu s Kostelcem na Hané. Zakoupit si je zájemci mohou při utkáních na domácím hřišti.

Nápad se zrodil v hlavách zdejších fanoušků při jednom ze setkání. „S naším klubem absolvujeme všechna utkání, doma i venku, a záviděli jsme šály, kterými se pyšnili fandové soupeřů. Slovo dalo slovo a mohli jsme je prezentovat už tuto neděli. Jsme rádi, že se líbí," nechal se pro PvNovinky slyšet jeden z iniciátorů.

„Bylo to super a kluci byli moc překvapení a nadšení. Dlouho už naši fanoušci chtěli nějaké šály a čepice apod. Za sebe jako trenéra bych chtěl všem moc poděkovat za pěknou reprezentaci klubu a povzbuzovaní při zápasech," uvedl trenér Petr Ullmann. „Včera přišlo hodně fanoušků a je vidět, že lidi zase fotbal v Konici baví, a to je nejdůležitější. Kluci makají a snaží se to fanouškům vrátit na hřišti. Ještě jednou moc děkujeme za šálu a parádní nástup," dodal Ullmann.

Foto: Lucie Svačinová

Koničtí fotbaloví fans mají nové šály

Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce