Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskKdo s námi vyhrál lístky či trička na Keltskou noc?!

Kdo s námi vyhrál lístky či trička na Keltskou noc?!
22.07.2015 17:22

14. ročník mezinárodního hudebního festivalu Keltská noc 2015 se kvapem blíží a tak iprostějov.cz vylosoval výherce ze soutěže o volné vstupenky.

Odpověď na otázku, jak se jmenuje kompletní skotský dudácký band v ČR, který vystoupí v sobotním programu festivalu Keltská noc, zní The Rebel Pipers (CZ). Dvoudenní vstupenky pro jednu osobu získávají Tomáš Jeneš, Michal Hanzl a Markéta Váňová, trička Keltské noci vyhrávají Radek Kurfürst a Pavel Janeček.

Ceny na výherce čekají u pokladny v autokempu Žralok Plumlově. Festival se koná v pátek 24.7. 2015 od 16 do 2 hodin a v sobotu 25.7.2015 od 11 do 2 hodin.

Další podrobnosti o festivalu a podrobný program najdete na  http://www.keltska-noc.cz/ nebo www.keltska-noc.cz. (red)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce