Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskHejtmanství vylepší krajský marketing

Hejtmanství vylepší krajský marketing
31.07.2018 08:03

Hejtmanství chystá další kroky, které vylepší obraz Olomouckého kraje doma i v zahraničí. Nově chce také prověřit všechny marketingové smlouvy, které má krajský úřad uzavřeny. Cílem je zefektivnit propagaci regionu a účelně využít veřejné peníze.

„Chci, aby bylo naprosto jasné, komu a za co platíme reklamu a propagaci. Proto krajský úřad prozkoumá všechny smlouvy, které má uzavřeny a jež se týkají právě marketingu,“ vysvětlil své rozhodnutí hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.

Krajský úřad již brzy spustí revizi, která dohody mezi krajem a marketingovými společnostmi prověří. Mimo to připraví nový záměr další propagace, kterým se má hejtmanství do budoucna řídit. „Důležitou změnou bude využívání moderních marketingových technologií. Jde totiž o obor, který se velmi rychle vyvíjí, a mění se tedy možnosti i způsoby, jimiž se náš kraj může navenek prezentovat,“ dodal hejtman Okleštěk.

Hejtmanství využívá marketingových služeb při propagaci významných kulturních, sportovních nebo společenských událostí jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Velký důraz přikládá zviditelnění regionu v oblasti cestovního ruchu.

(Zdroj: kr-olomoucky.cz)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce