Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskBezlepkové zákusky chutnají famózně, vzkazuje Jitka Nadymáčková

Bezlepkové zákusky chutnají famózně, vzkazuje Jitka Nadymáčková
05.07.2019 07:43

Máte bezlepkovou dietu, anebo z jiného důvodu chcete snížit množství lepku ve stravě? Nabízíme pohodlné řešení, které šetří čas a často i nervovou soustavu. Pídit se zodpovědně a pečlivě každý den či každý týden po té nejvhodnější bezlepkové potravině nebo surovině není pro každého. Nakonec i takové bezlepkové vaření či pečení vyžaduje speciální um a znalosti.

Jak na kvalitní stravu pro celiaka nebo celiačku? A navíc, aby byla chutná, pestrá a rodinná peněženka přitom příliš netrpěla?

Potravinový obchod Bez Obalu v srdci Hané naproti divadla, nejen, že vám dodá bezlepkové pečivo každý den, ale také s bezlepkovou pekárnou Kocman domlouvá skladbu dle vašich přání. Běžně již dodává například na rodinné a dětské oslavy a za sebou má dokonce i dodávku svatebního cukroví včetně koláčků. „Jsme schopni zajistit vše od rohlíků a několika druhů chleba, přes dalamánky, kaiserky, bagety, veky a vánočky, až po koláče, dorty a zákusky," vypočítává Jitka Nadymáčková.

Takový bezlepkový větrník, šlehačkový povidloň anebo koňaková špička vypadají i chutnají skutečně luxusně. Nemusíte mít bezlepkovou dietu, abyste to zažili. Pokud však lepek máte ze stravy vyloučen, ručíme za to, že si famózně pochutnáte.

Ideální je rezervovat na 734 607 183 nebo na 797 834 866 či psát nabezobal.pv@seznam.cz, případně na FCB stránky Bez Obalu v srdci Hané. „Chcete si prohlédnout celý katalog? Máme jej na nových www.bezobal.cz, v sekci Aktuální sortiment a ceníky," dodává Jitka. (ber)

Bezlepkové zákusky chutnají famózně, vzkazuje Jitka Nadymáčková Bezlepkové zákusky chutnají famózně, vzkazuje Jitka Nadymáčková Bezlepkové zákusky chutnají famózně, vzkazuje Jitka Nadymáčková

Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce