Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

tiskAktualizováno: Sraženým chodcem je mladý tenista

Aktualizováno: Sraženým chodcem je mladý tenista
30.05.2011

Prostějov - Nehoda, která se stala na kolejích poblíž Sportovní ulice v pátek večer, o níž jsme informovali jako první, má podle posledních informací za oběť mladého sportovce - tenistu Radima Urbánka. Rodina si ale nepřeje podávat žádné informace o jeho zdravotním stavu.

Je hospitalizován ve Fakultní nemocnici ve vážném stavu. Zda šlo o sebevraždu, nebo nehodu, zatím není jisté. Spekuluje se o tom, že si pouštěl do sluchátek hlasitou hudbu a seděl na kolejích. Vzhledem k tomu, že jsme byli těsně po tragické události na místě, potvrzujeme, že hustě pršelo. Cizí zavinění zatím nebylo zjištěno.

Na dotaz, jak se vyvíjí stav zraněného sportovce, odpověděl mluvčí Fakultní nemocnice Egon Havrlant: „Na přání rodiny nebudeme podávat žádné informace o jeho zdravotním stavu."

(dah)


Zpět facebook sdílet na FACEBOOKU  komentářenapsat komentář
 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Potřebují se zbavit starého harampádí, kartonových krabic či jiného nepořádku? Není nic jednoduššího, než vše vyhodit u kontejnerů na separovaný odpad. A možná mají ještě prima pocit, že vlastně třídí! Co na tom, že jejich nepořádek musí někdo jiný uklidit...

Poblíž křižovatky Rumunské a Krokovy ulice někdo vyhodil do kontejneru na papír velkou prázdnou krabici, která kontejner celý zaplnila, několik dalších pak rozmístil na chodník kolem. Po dvou dnech, zcela podle pravidla, že kde je malá hromada nepořádku, hned do ní někdo něco přidá, sem přibyla stará vyhozená sedačka, hromádka bioodpadu a dvě pneumatiky. Tak máme hezký výhled z okna. Vždycky mě to docela vytočí, protože já s každou maličkostí letím do sběrného dvora. Myslíte, že se někdy naučíme udržovat prostředí kolem sebe hezké?

O. N.

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

zobrazit všechny
Řádková inzerce