Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

Odebírání aktuálních článků

Pokud používáte aplikaci Microsoft Windows Internet Explorer 7 a aplikaci Office Outlook 2007, můžete informační kanály RSS přidat i zobrazit pomocí jedné z těchto aplikací.

  1. Při procházení webové stránky, která obsahuje informace RSS, zobrazí se v aplikaci Windows Internet Explorer tlačítko Obrázek tlačítka vedle tlačítka Obrázek tlačítka Domů.

Indikátor kanálu RSS

  1. Klepněte na tlačítko Vzhled tlačítka.

Zobrazí se seznam všech informačních kanálů RSS, které jsou na webové stránce k dispozici.

  1. Klepněte na informační kanál RSS, který chcete přidat.

ff

V případě že používáte aplikaci FireFox je postup podobný.

Přidání aktuálních článků na titulní stranu SEZNAM.cz

Seznam.cz, vám zobrazí nejnovější zprávy hned na titulní stránce. Jediné co je potřeba, je mít Seznam E-mail.

Poté vezmete adresu našich aktuálních článků, zkopírujete jí a na hlavní straně Seznam.cz přes Nastavení, které se nachází dole na hlavní straně.

Seznam nastavení

Přidej na Seznam

Vložíte zde adresu adresu našich aktuálních článků a nejnovější články se vám automaticky zobrazí na hlavní straně dole. Automaticky se zobrazují 4 nejnovější příspěvky, ale je možné počet měnit.

adresa pro odebírání článků je: http://www.iprostejov.cz/rss/rss.xml

reklama
banner

 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

I prostému kopáči je jasné, že se někde stala chyba

Není to tak dlouho, co jsem tu četla příspěvek o rozkopaných ulicích v našem městě. Chtěla bych se k pisateli připojit. I já jsem se pozastavovala nad tím, že se rozkopaly ulice města ve velkém, to není jen ojedinělá akce, rozkopaná je půlka Prostějova.

zobrazit všechny
Řádková inzerce