Regionalní zpravodajský portál prostějovska.

Názory

Podomní obchod je porušením tržního řádu
08.05.2017 07:44

Minulý čtvrtek kolem poledne byl prostějovským strážníkům nahlášen podomní prodej v Janáčkově ulici.

reklama
banner

07.05.2017 07:08

Na žádost hasičů vyjížděli prostějovští strážníci v minulých dnech hned k několika případům, které řešili hasiči.

05.05.2017 08:14

Ve středu 3. května před patnáctou hodinou došlo na silniční komunikaci mezi obcemi Prostějov a Ohrozim k tragické dopravní nehodě dodávkového vozidla s chodcem. Osmatřicetiletý muž na místě zemřel.

29.04.2017 06:52

Kriminalisté územního odboru Olomouc, oddělení obecné kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování, na základě dlouhodobě rozpracované operativní činnosti zahájili trestní stíhání dvou osob. Dvaadvacetiletého muže z Prostějovska a dvaadvacetileté ženy z Olomoucka.

17.04.2017 07:27

V pátek odpoledne jel na motocyklu značky Yamaha 38letý muž po Okružní ulici v Prostějově. Nepřizpůsobil rychlost hustotě provozu, skončil na zemi a narazil do auta. Přitom má řidič vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel až do srpna roku 2019.

15.04.2017 07:28

V úterý 11. dubna 2017 kontrolovali policisté dodržování rychlostních limitů na dálnici D46. Krátce po poledni u obce Olšany u Prostějova, v úseku s nejvyšší povolenou rychlostí 110 kilometrů v hodině, změřili osobnímu automobilu rychlost jízdy 139 km/h.

12.04.2017 07:19

V pondělí před polednem shořel v Jednově na Konicku neobývaný rodinný dům. Policisté z jeho zapálení podezřívají bývalého majitele.

11.04.2017 06:58

V přesně nezjištěné době během uplynulého víkendu se dosud nezjištěný pachatel vloupal do bytu v bytovém domě v Milíčově ulici v Prostějově.

Další články:

 
Firemní noviny
FixArt je specialista na webdesign

Máme v hlavě komplexní řešení od A do Z.

Napsali jste nám

Když nic jiného, upozorní vás na to vrčení techniky. V okolí Mozartovy ulice a v Rumunské nedávno ořezali stromy a v těchto dnech pracovníci firmy ASA likvidují větve pomocí štěpkovačky. Chvilka hluku, a následně je všude kolem pořádek.

Blanka S. 

Kácení stromů vždy vzbuzuje pozornost obyvatel a většinou i negativní reakce. Stejně tomu bylo v minulých dnech, kdy musely být kvůli kanalizaci vykáceny naprosto zdravé a vzrostlé lípy v Komenského ulici. Podle sdělení mluvčí radnice Jany Gáborové zde budou vysázeny opět lípy velkolisté a půjde o stromy, které budou mít ve výšce 1,3 metru obvod kmene minimálně 18 centimetrů.

„Je to sice velmi krásné, ale takové mladé stromky s malou korunou nemohou ve městě nahradit vzrostlé a velké koruny s množstvím zelených listů. Prostějov patří mezi velmi prašná města a kácení vzrostlé zeleně zdejšímu ovzduší určitě neprospívá. Mám pocit, že v poslední době šlo k zemi mnoho velkých stromů,“ napsala jedna z našich čtenářek. Co si o tom myslíte vy?  

I prostému kopáči je jasné, že se někde stala chyba

Není to tak dlouho, co jsem tu četla příspěvek o rozkopaných ulicích v našem městě. Chtěla bych se k pisateli připojit. I já jsem se pozastavovala nad tím, že se rozkopaly ulice města ve velkém, to není jen ojedinělá akce, rozkopaná je půlka Prostějova.

zobrazit všechny
Řádková inzerce